Naše služby

Nabízíme Vám kompletní květinový servis. Od sezónních dekorací, živých květin až po umělé dekorativní aranžmá. Naší prioritou je spokojený zákazník, který se rád vrátí.

Květinářství

Naše květinářství najdete kousek od ,,kulaťáku" na adrese: Československé armády 16, Praha 6 - Dejvice.

Kamenný obchod

V našem květinářství na Praze 6 - Dejvicích, najdete mnoho květin či stylových bytových doplňků pro váš dům, byt, či zahradu.

Řezané květiny

Naše květinářství pravidelně zásobujeme čerstvými květinami. Naše profesionální chladící vitríny udrží květiny dlouho v dobré kondici.

Netradiční květiny

Naše květinářství vám připraví i netradiční kytice např. z čerstvé zeleniny, skvělých uzenin, čokolád či jiných specialit.

Netradiční aranžmá

Náš personál je složen pouze z floristek a floristů, kteří dokáží celé aranžmá květin vytvořit originálně a profesionálně.

Svatební servis

Kamennou prodejnou to nekončí. Rádi vám zajistíme svatební kytice a úžasnou květinovou výzdobu pro váš významný svatební den.

Smuteční květiny

Naši floristi jsou připraveni i na vytvoření smutečních květin. Smuteční kytice vám uvážeme dle vašich požadavků a přání.

Další služba

Nabízíme kompletní květinový servis. Od sezónních dekorací, živých květin až po umělé dekorativní aranžmá, které působí ,,jako živé".

Doprava zdarma

Při objednání květin nad 300 Kč vám květiny po Praze dovezeme na sjednanou dobu až domů.